A betegségek kiváltó okának ismerete nélkül elképesztően nehéz meggyógyulni, és komolyabb kórságok esetében lényegében lehetetlen is.

Viszont, amikor megtalálod, hogy milyen pótcselekvések, lelki okok egész sora vezetett a kialakult betegséghez, akkor azt is megérted, hogy mit és hogyan kell másképp tenned a gyógyulás érdekében.

A teljes (500 oldal) műben több, mint 550 betegség lelki (kiváltó) okát ismertetem. A könyvben (amit E-könyv formátumban is letölthetsz)  egyszerű, érthető, teljesen logikus és ami ennél is fontosabb: könnyen alkalmazható formában találod a kiváltó okokat.

Ennek leegyszerűsített, tömörített változatában a 3-3 mondatba sűrítve találod a betegségekhez vezető okok lelki jelentését.