A betegséggel erős lelked szól hozzád

A betegség nem büntetés. Üzenet. Amint megérted, felszabadul belső erőd, ami gyógyuláshoz segít.

Erős lelked van – mindent kibírtál. Talán túl sokat is.

Hosszú ideje úgy élsz, hogy:

  • mindig helyt kell állnod - másokért
  • mindig erősnek kell lenned - mindenki helyett
  • mindig mások az elsők - és te nem kerültél sorra
  • valódi szükségleteid háttérbe szorultak - és kimerültél

És közben lassan beletörődtél abba, hogy tested jelzéseit el kell nyomnod.

A betegség pedig nem más, mint a lelked utolsó, kétségbeesett próbálkozása, hogy megállítson a lejtőn és elindítson azon az úton, amin te egészséged a legfontosabb.

1

Biztos elveszettnek érzed magad, amikor nyakadba szakad a betegség és annak plusz terhe... de itt van a segítség!

felismerés

Betegséged sokmindent vett el tőled! Gyógyulásodhoz szükséged lesz önbizalomra, magabiztosságra és sok-sok örömre...

kézfogás

Gyógyulásod - szakértő segítséggel - elérhető, kézzel fogható támogatással sokkal könnyebb!

A felismerés ereje

A gyógyulás itt kezdődik: megérted, miért pont most, miért ebben betegedtél meg.

Amint megérted mi segítette elő betegséged:

  • kimozdulsz a betegségedet okozó lelki állapotból
  • nem táplálod tovább betegséged
  • rájössz, csak olyat kér tested, amire neked is szükséged van
  • megérted mire van szüksége egészséges életedhez
  • tudni fogod mi hozza el gyógyulásod és meg is teszed... mert jó

felszabadulsz és végre eltudod fogadni lelked támogatását.

A félelem helyett megnyugvás. A bizonytalanság helyett magabiztosság. A tehetetlenség helyett cselekvőképesség... Ezt nyered a könyv által.

A betegség, mint pótcselekvés

Amint megérted lelked segítő üzeneteit...

Meggyógyulsz!

 

Ez a könyv lefordítja tested üzeneteit – érthető, mindennapi nyelvre.

Lelked gyógyulásodhoz vezet!

Nem általános tanácsokat ad. Nem elvont „spirituális köddel” kábít. Nem bonyolult és hasznavehetetlen elméleteket rak eléd.

Hanem tűpontos útmutatást, amelyből megérted:

  • miben mész szembe önmagaddal
  • milyen lelki folyamatok tartják fenn a tüneteidet
  • mit kell elengedned
  • mit kell megerősítened
  • hogyan tudsz végre magad mellé állni

Ez a könyv nem rólam szól. Rólad szól. A te történetedről. A te gyógyulásodról.

Tested, lelked jelzésének megértése valódi esély a gyógyulásra!

Amint megérted a tested üzenetét… megindul a gyógyulás.

És vele együtt:

  • visszatér az erőd és gyógyulásba vetett hited
  • csökken félelmed és érezni fogod a fényt, az alagút végén
  • azonnal enyhülhetnek tüneteid
  • újra képes leszel irányítani az életed
  • megérzed, hogy van kiút – és képes vagy elérni egészséged

Még az orvosok is azt vallják, hogy a gyógyuláshoz te is kellessz! Ez a könyv valódi segítséget nyújt.

Dr. Csernus Imre

„Pontosan így betegítjük meg magunkat, ahogy leírtátok." 

Mária 68 éves, Ízületi fájdalmak

„Belemerevedtem az életembe”

„A térdem úgy hasogatott, hogy majd bele őrültem, a vállam úgy fájt, hogy minden mozdulatnál könnybe lábadt a szemem, reggelente alig bírtam az ágyból kimászni.

Azzal áltattam magam, hogy ez a korral járt.
A könyvben volt egy mondat, ami betalált: valójában nem a test merev, hanem az életünk lett az.
Nem lettem huszonéves. De már nem csak kibírom a napokat. Mozgok – kívül és belül is.

László 48 éves Emésztési problémák

„Gyomor, bél, puffadás – nálam ez volt a mindennap. A könyv olvasása közben egyszer csak kimondtam: én tényleg mindent lenyelek.
Nem csak az ételt. A sértést, a félelmet, a feszültséget.
A felismerés nem volt kényelmes. De felszabadító volt. Azóta jobban figyelek arra, mit engedek be – és mit nem.”

Dr. Kolozsi Anita Edrokinológus Adjunktus,  Gyermekgyógyász

"A tünetek mögötti valódi okot keresd! Így juthatsz el az igazi gyógyuláshoz... Szeretettel ajánlom mindenkinek, aki a nyugati medicina útvesztőiben a kiutat keresi...."

Hajnalka 72 éves

Daganat – „Nem a halálról, az életről szól”

„Daganatos betegként félve nyúltam a könyvhöz. Nem akartam még egy okoskodó, semmit mondó könyvet.
Meglepett, hogy nem bűntudatot keltett, hanem biztonságot adott. Nem azt mondta mit rontottam el, hanem azt: mit nem mertem eddig megélni és mit kell a mostani helyett tennem.
A kezelések mellett ez volt az első dolog, amitől nem féltem. Még nem gyógyultam meg, de nagyon sok erőt ad – és visszakaptam magam.”

Terézia 56 éves

Magas vérnyomás – „Én feszültem túl mindent”

„A vérnyomásomra azt mondták: korral jár. A könyvben először azt éreztem, hogy végre nem engem hibáztat.
Amikor elolvastam, hogyan lesz a belső feszültségből testi nyomás, elsírtam magam. Nem azért, mert rossz volt – hanem mert pontos.
Nem lettem más ember. De már nem magyarázom meg magamnak, hogy ‘ez így rendben van’. És érdekes módon a vérnyomásom is elkezdett normalizálódni.”

„Derékfájás, kimerültség és a „mindent én oldok meg” szerep”

„59 éves nőként évtizedek óta én voltam a család „mindenese”, miközben krónikus derékfájással és állandó kimerültséggel küzdöttem. A könyv számomra azt mutatta meg, hogy a derékfájásom nem csak fizikai túlterhelés, hanem annak a jele, hogy túl sok terhet cipelek – szó szerint és átvitt értelemben is. Nagyon sokat adott az a gondolat, hogy a betegség lehet egy kényszerített pihenő, egy pótcselekvés, amellyel „kikényszerítem” magamnak a megállást. Ma már tudatosabban osztom meg a feladatokat, nem akarok mindent egyedül megoldani, és a testem hálás érte – kevesebb a fájdalom, több bennem a nyugalom.”

„Pánik betegség, Szorongás, alvászavar, emésztési gondok – végre összefüggéseiben látom”

„55 évesen már szinte természetesnek vettem, hogy rettegve hagyom el a lakást, hogy rosszul alszom, szorongok, és gyakran vannak emésztési panaszaim. A könyv azt mutatta meg, hogy ezek nem „csak úgy” vannak, hanem szorosan kapcsolódnak ahhoz, ahogy élem az életem: állandó aggodalmaskodás, túlzott felelősségvállalás, mások igényeinek a sajátjaim elé helyezése. Nagyon őszinte, mégis gyengéd hangnemben vezet végig azon, hogyan lehet a tüneteket üzenetként, nem pedig büntetésként látni. Azóta merek segítséget kérni, beszélni a félelmeimről, és már ez önmagában könnyített a testi tüneteimen is.”

„Cukorbetegség, túlsúly és az érzelmi éhségem”

„60 fölött lettem 2-es típusú cukorbeteg, amit sokáig szégyelltem, és csak diétaként tekintettem az egészre. A könyv segített meglátni, mennyi „be nem vallott” érzelmi éhség, szeretethiány és önbüntetés kapcsolódik az evési szokásaimhoz. Megnyugtató volt olvasni, hogy a betegség nem ellenség, hanem jelzés – egyfajta pótcselekvés, ami helyett tanulhatok odafigyelni magamra. Nem lettem egyik napról a másikra egészséges, de sokkal nagyobb szeretettel és tudatossággal fordulok a testem felé, és ez óriási változás az életemben.”

Mária, 58 éves

"A térdfájdalmaim miatt vettem a kezembe ezt a könyvet, mert már mindent kipróbáltam. Gyógyszert szedtem, tornáztam, de semmi nem segített igazán. A szerző nagyon tisztelettudóan és empátiával ír arról, hogy az ízületi problémák mögött hogyan állhat az, hogy túl sok terhet cipelsz – szó szerint és lelkileg is. Én is mindig mindenkit segítettem, magamra meg sosem maradt idő. Most tanulom elengedni ezt a szokást. Köszönöm, hogy megírtad!"

Éva, 54 éves

"Évek óta magas vérnyomással küzdöttem, amit eddig csak stressznek tulajdonítottam. Ez a könyv teljesen új szemszögből mutatta meg, hogy a tested néha üzenetet küld neked. Nagyon őszintén és érthetően van megírva, nem száraz orvosi szöveg! Elkezdtem jobban odafigyelni arra, hogy mikor megy fel a vérnyomásom, és rájöttem, hogy mindig akkor történik, amikor nem merem kimondani, ami bánt. Ajánlom minden középkorú nőnek, aki úgy érzi, hogy a teste ellenség – pedig lehet, hogy csak beszélgetni szeretne velünk."

Ildikó, 56 éves

"Őszintén mondom, nagyon szkeptikus voltam. De, amikor a háziorvosom már harmadszor mondta, hogy a hátfájásomnak nincs fizikai oka, gondoltam, hátha van valami ebben. És tényleg van! A könyv nagyon emberien beszél arról, hogyan válhat egy belső konfliktus vagy elégedetlenség betegséggé. Jó olvasni, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Ajánlom mindenkinek, aki nyitott arra, hogy mélyebbre nézzen a tüneteinél."

Erzsébet, 51 éves

"Az emésztési problémáimra kerestem megoldást, és ez a könyv sok mindenre rávilágított. Különösen az tetszett, hogy nem alternatív csodagyógyításként van beállítva, hanem azt mondja: igen, menj orvoshoz, de közben gondolkodj el azon is, mit üzen neked a tested. Nagyon barátságos a stílusa, éreztem, hogy a szerző tényleg érti, min megyünk keresztül mi, 50 feletti nők. Hasznos, őszinte és inspiráló olvasmány!"

Pósa Ferenc író, egészségfilozófus

Író, Terapeuta, Egészségfilozófus.

Több mint három évtizede foglalkozom a betegségek lelki hátterének megfejtésével és a gyógyulás útjának megkönnyítésével.

A bonyolult, nehezen értelmezhető és hasznavehetetlen tudás helyett, könnyen érthető, hatékonyan használható ismeretet, könnyen átélhető élményt kapsz. Nálam minden rólad szól. Tudásommal gyógyulásod szolgálom. 

Jó ideje érzed, hogy készen állsz a gyógyulásra, ideje megtenni azt, amire régóta terelget lelked.

Könyvem útmutatóként szolgál önmagadhoz! Könnyen érthető nyelvre fordítom betegségeid üzenetét, hogy végre meggyógyulhass és visszatérhess egészséges, teljes életedhez!

⚠️ Fontos tudnod:
Ez a könyv azoknak igazán életmentő segítség, akik készek életmódot váltani, felhagyni önmaguk  kizsákmányolásával és pont ugyan olyan szeretettel kívánnak önmagukra nézni, mint mindenki másra... 

Betegséged nem az ellenséged! – betegséged lelked üzenete

A könyv nem fogja az orrod alá dörgöli, mit rontottál el! Épp ellenkezőleg! Abban nyújt hatékony segítséget, hogy jobbá váljon életed és végre be merd engedni azt, amire a legnagyobb szükséged van.

Már csak egyetlen kattintásra vagy attól, hogy a könyv segítségével megértsd tested-lelked üzeneteit és jobbá, egészségesebbé tedd életed!

A papír alapú, puhatáblás kötet ára: 6900 Ft. + szállítás (költsége a fizetési módtól függ)

 

A bank kártyás fizetés tökéletesen biztonságos. Az OTP Simple alkalmazáson keresztül történik A kártyával történő fizetés során csak a banki kezelőfelülettel találkozol, így az adataid tökéletes biztonságban vannak.

A hétköznap délig leadott megrendelésed a GLS már másnap leszállítja a címedre!

Adataid megadása során ügyelj a pontosságra!

Köszönöm!

Rendeld meg még most a Betegség, mint pótcselekvés című könyvet! Ismerd meg valódi mozgató rugóid és csatlakoz az igencsak népes, elégedett és egészséges táborhoz, melynek tagjai sok esetben az életüket köszönhetik a megismert tudásnak.

Pósa Ferenc Bt. 6750 Algyő, Aranyhíd u. 38

Több mint 30 év tapasztalat – 30 000 megváltozott élet

Három évtizede segítem az embereket abban, hogy megértsék:

  • a betegség nem ellenség
  • a test nem akar ártani
  • a tünetek mögött mindig ott a lélek üzenete

A könyvben pontosan azt a tudást adom át, amelyet a hozzám fordulók nap mint nap használnak a gyógyulásukhoz.

600 betegség lelki oka